top of page

Otázky a odpovědi

Jak mohu nakoupit produkty Silky Gang?
Všechny naše produkty nakoupíte nejpohodlněji na našem e-shopu, kde je také stále aktualizovaná nabídka a naše skladové zásoby. Můžete se také zastavit v našem showroomu, kde máme k nahlédnutí hlavně naše šátky, nějaké šperky a kabelky. K návštěvě je nutné se ale objednat emailem nebo telefonicky. Nebo můžete využít naše obchodní partnery, které nabízejí také část našich produktů. Kontakty na ně naleznete nahoře na této stránce.

Jak mohu zaplatit svoji objednávku?

Svoji objednávku můžete zaplatit buď kartou přímo na eshopu nebo platebním převodem nebo si ji nechat zaslat na dobírku. V případě zasílání na dobírku zapaltíte ale vyšší poštovné. Nebo můžete objednávku uhradit hotově či kartou při vyzvednutí v našem showroomu.

Jaké budu platit poštovné?
Standartní poštovné v České republice a na Slovensku je 120,- Kč. Při objednávce nad 8000,- Kč je poštovné zdarma.
V případě zaslání balíčku na dobírku platíte poštovné 220,- Kč. Výše poštovného do ostatních zemi v rámci EU nebo mimo EU se objeví automaticky při zadání koncové země pro zaslání zásilky. 

Jak si mohu převzít svoji zásilku?
Standartně zasíláme vaše objednávky na adresu, kterou uvedete při objednání na eshopu. Můžete ale využít výdejních míst Zásilkovny. Potom prosím uveďte jméno výdejního místa Zásikovny, kam budete chtít vaši objednávku přesměrovat.
Je možné si vyzvednout vaši objednávku také v našem showroomu V Jámě 1. Nejedná se ale o klasický obchod s pevnou otevírací dobou a tak prosím počítejte s tím, že si budete muset dohodnout den a čas vydání balíčku podle možností aktuální otevírací doby showroomu.

Jak rychle vám odešleme objednávku?
Vaše objednávky se snažíme vyřídit co nejdříve. Obvyklá doma od objednání po odeslání objednávky je od 1 -4 pracovní dny.

Mám se registrovat k odběru emailů?
Pokud se stanete členem našeho "hedvábného gangu" , budete dostávat aktuální oznámení, nabídky na přednostní prodej novinek nebo výhodných akcí, které jsou platné jen pro vás a ne běžného návštěvníka našich stránek.

Chcete vráti objednané zboží nebo jej vyměnit?
Máte nárok na vrácení objednaného zboží do 14 dní od doručení vaší objednávky. Zboží musí být nenošené, v originálním obalu. Adresa pro vrácení je
Silky Gang s.r.o.
Mattioliho 3248/11
Praha 10
160 00
email: silkygang@silkygang.cz
tel: 725534268
Peníze vám připíšeme obratem na váš účet pro přijetí vráceného zboží.
Upozornění - do vrácené ceny se nezapočítává poštovné, pouze cena zboží.
K vrácenému zboží přiložte do balíčku formulář, který si můžete stáhnout ZDE
Doporučujeme si zásilku nechat pojistit a uschovat si pro případnou reklamaci.
Nechce se vám chodit na poštu? Potom nás prosím kontaktujte emailem, že chcete vráti zboží. my vám zašleme štítek, který nalepíte na balíček a zanesete na nejbližší místo výdejní Zásilkovny. I v tomto případě musí být v balíčku přiložen vyplněný formulář pro vrácení zboží. Tato možnost zpětného zaslání se štítkem je pouze pro doručení po České republice.

bottom of page